Leendő óvodásainknak

Kedves Szülők!
Családias hangulatú intézményünkben 3 gyermekcsoportban, tapasztalt, gyermekszerető óvodapedagógusok, pedagógiai asszisztensek és dajka nénik várják nagy-nagy szeretettel az újonnan érkező gyermekeket.
2024. szeptember 1-jétől azoknak a gyermekeknek kell kötelezően részt venniük az óvodai nevelésben, akik 2024. augusztus 31-éig betöltik 3. életévüket.

Az óvodai beiratkozáskor szükséges bemutatni a gyermek

• lakcímet igazoló hatósági igazolványát,
  • születési anyakönyvi kivonatát és
  • TAJ kártyáját, továbbá
  • a szülő (törvényes képviselő) személyi azonosító és lakcímet igazoló hatósági igazolványát.

A Hajdúsámsoni Önkormányzati Óvoda felvételi körzete: Hajdúsámson közigazgatási területe(Hajdúsámson, Sámsonkert, Martinka, Liget-tanya településrészek).

A Hajdúsámsoni Önkormányzati Óvoda nyitva tartása: heti 57,5 óra időtartamban, hétfőtől péntekig, naponta 06.00 órától 17.30 óráig.

Beíratás az óvoda épületétől balra lévő különálló irodaépületben: